fbpx
NATURALNE PIĘKNO

Poszukiwanie nowych metod otworzyło drogę terapiom,
które wykorzystujemy po to by wyglądać młodziej i czuć się szczęśliwym

Park maszyn odchudzających - Nasi fizjoterapeuci dobiorą dla Ciebie odpowiedni zabieg

EXILIS TERMOLIFITING
liposukcja bez skalpela - urządzenie wykorzystuje ultradźwięki oraz podgrzewa tkankę tłuszczową do około 43 stopni Celsjusza aby uwolnić tłuszcz z adypocytów.
hifu - ultraformer III
rewolucyjny zabieg skondensowaną wiązką ultradźwięków. Odchudzanie lub ujędrnianie skóry całego ciała. 1 zabieg wystarczy do uzyskania pełnego efektu.
endermologia lpg alliance
liposukcja bez skalpela - urządzenie wykorzystuje ultradźwięki oraz podgrzewa tkankę tłuszczową do około 43 stopni Celsjusza aby uwolnić tłuszcz z adypocytów.
COSMOSOFT REDUSTIM
BARDZO PRZYJEMNY ZABIEG WYKORZYSTUJĄCY ZMIENNE POLE ELEKTROMAGNETYCZNE ORAZ DRENAŻ LIMFATYCZNY. POZWALA NA UZYSKANIE SZYBKICH EFEKTÓW - ZMNIEJSZENIE OBWODU CIAŁA.
MASAŻE
MAZSAŻE RELAKSUJĄCE I ODCHUDZAJĄCE WYKONYWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW, FOZJOTERAPEUTÓW Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
Endermologie lpg INTEGRAL
Każdy zabieg Lipomassage® techniką Endermologie® trwa około 35 minut i jest przeprowadzany w seriach. |Pierwsze efekty widoczne są już po 6 zabiegach.
VELASHAPE
Urządzenie to powoduje przyspieszenie krążenia w tkance tłuszczowej, zwiększenie się ilości tlenu dostarczanego do komórek tłuszczowych oraz pobudzenie metabolizmu. Pozwala osiągnąć zadowalające efekty po okresie 4-6 tygodni.

MODELOWANIE SYLWETKI - ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE

Utrata centymetrów nie musi wiązać się z wieloma godzinami spędzanymi na siłowni i intensywnych treningach. W gabinecie Beauty4ever świadczone jest wsparcie z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, umożliwiających pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy zwiotczeń w sposób niechirurgiczny i mało inwazyjny.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi wyszczuplające?

Wsparcie świadczone przez naszą klinikę, przeznaczone jest dla osób, które pragną cieszyć się smukłą sylwetką, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, usunięcie nadmiaru wody z organizmu oraz ujędrnienie poszczególnych partii ciała, bez konieczności stosowania restrykcyjnych diet i treningów. Zabiegi wyszczuplające wykonywane z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Efekty zabiegów wyszczuplających

Jędrne i zgrabne ciało odgrywa ważną rolę, szczególnie dla kobiet. Jego brak może być źródłem zaniżonej pewności siebie i samoakceptacji. Dlatego nasz gabinet został wyposażony w urządzenia, dzięki którym możliwe jest m.in. zwiększenie jędrności poszczególnych fragmentów ciała, wygładzenie skóry, a także zniwelowanie zwiotczeń czy obrzęków. Dodatkowo, pomaga on w usuwaniu cellulitu, zarówno tłuszczowego, jak i powierzchniowego i wodnego.

Proponowane przez nas zabiegi pomagają redukować trudne do usunięcia niedoskonałości figury, takie jak bryczesy czy oponka, a także usunąć tłuszcz, mogący powodować problemy zdrowotne, takie jak m.in. choroby sercowo-naczyniowe czy udary.

Dostępne urządzenia

Dzięki zabiegom wyszczuplającym i modelującym sylwetkę, wykonywanym przy pomocy sprzętów takich jak m.in. Ultraformer III – HIFU, Cosmosoft – Redutism, Velashape, Exilis czy Endermologie LPG Alliance i Endermologia LPG Integral CELLU M6, możliwe jest uzyskanie zgrabnej, smukłej sylwetki bez wysiłku i ingerencji chirurgicznej, a tym samym odzyskanie utraconej pewności siebie.

Nasz gabinet świadczy także wsparcie dietetyka klinicznego, który pomoże zmienić dotychczasowy sposób żywienia. Dzięki temu możliwe będzie cieszenie się zdrowiem i smukłą sylwetką przez dłuższy czas.

Close Menu